"Wełną malowane" wernisaż prac Ewy Jakubowskiej. 16 października godz. 18.00.

Pound® Fitness oraz joga od października w Bibliotece


Ruszyły zapisy na zajęcia z jogi oraz pound fitnessu w roku szkolnym 2019/2020.

Zajęcia odbywać się będą w Galerii na piętrze, raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Koszt udziału uzależniony jest od liczby zapisanych osób.

Zapisywać się można osobiście w Galerii na piętrze, telefonicznie pod numerem 603-313-972 lub za pomocą formularzy internetowych znajdujących się poniżej:

JOGA

POUND FITNESS

POUND® to pierwszy na świecie trening cardio zainspirowany uzależniającą, energetyzującą i wyciskającą poty zabawą jaką jest gra na perkusji.

Używając specjalnie wyważonych pałeczek Ripstix® zaprojektowanych specjalnie do ćwiczeń, POUND® przekształca rytmiczne uderzanie w niezwykle efektywny trening.

Zaprojektowany z myślą o wszystkich poziomach sprawności, POUND® zapewnia doskonałą atmosferę, pozwala się rozluźnić, naładować pozytywną energią, poprawić stan zdrowia oraz poczuć się jak gwiazda rocka! Trening można łatwo modyfikować, przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet w każdym wieku i na każdym poziomie wytrenowania.

W tym ekscytującym treningu całego ciała, łączącym cardio, wytrzymałość, wzmacnianie z ruchami i technikami inspirowanymi jogą i pilatesem, zamiast słuchać muzyki, to Ty stajesz się muzyką.

+ pozwala spalić do 900 kcal na godzinę, wzmocnić i wyrzeźbić rzadko używane mięśnie, wysmuklić i wyszczuplić sylwetkę
+ poprawia poczucie rytmu, koordynację, szybkość, zwinność, wytrzymałość
+ wyszczupla talię i uda, wzmacnia mięśnie głębokie
+ liczne badania dowiodły, że granie na perkusji a więc także POUND ma pozytywny wpływ na organizm, łagodzi stres, obniża ciśnienie krwi, poprawia koncentrację, zmniejsza ból i zmęczenie

Dlaczego to działa?

Zamiast liczenia powtórzeń czy śledzenie zegara, POUND® strategicznie odwraca uwagę od wysokiej intensywności i czasu trwania treningu, skupia się na rytmie i muzyce.

Każda piosenka (2-4 min) jest dokładnie podzielona na interwały, umożliwia to korzystanie z najefektywniejszych ćwiczeń w najkrótszym czasie. W ciągu 50 min zajęć wykonujesz do 15.000 powtórzeń, podzielonych na ponad 30 interwałów i wykorzystujesz ponad 70 różnych technik, nawet o tym nie wiedząc.

Pałeczki Ripstix®
+ zaprojektowane specjalnie do ćwiczeń,
+ używanie pałeczek wyprowadza ciało z równowagi, przez to wymusza pracę nad utrzymaniem stabilizacji, wymusza napięcie mięśni core, czyli mięśni stabilizacyjnych (brzucha i grzbietu), jednocześnie wzmacniając ramiona, biceps, triceps, przedramiona i plecy