Biblioteka Miejska w Luboniu
PON-WT
12.00-19.00
ŚR-PT
8.00-15.00
SOBOTA
8.00-15.00

Przypominamy o przerwach technicznych, podczas których biblioteka jest zamknięta dla czytelników.
W poniedziałki i wtorki od 15.00 do 15.20, w pozostałe dni od 12.00 do 12.20.

Siewca Roku 2019 w murach biblioteki


Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Stowarzyszenie Pozytywny Luboń, które współtworzymy nagrodzone Siewcą Roku 2019 w kategorii kultura. Jako, że siedziba Stowarzyszenia mieści się w Bibliotece, statuetka na razie gości w naszych murach.

Kochani Mieszkańcy,

pierwsze o czym pomyślałam po ogłoszeniu werdyktu to, że historia kołem się toczy. Dziesięć lat temu jako pomysłodawca i organizator pierwszego konkursu „Siewca Roku”, miałam przyjemność prowadzić dla Państwa w Hotelu Poznańskim Galę rozdania nagród. Wczoraj stałam przed Państwem odbierając w imieniu Stowarzyszenia Pozytywny Luboń nagrodę w kategorii kultura. Jeszcze raz dziękuję Kapitule Konkursu za nominację i przyznanie nagrody Siewca Roku 2019 w kategorii kultura.

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ jest potwierdzeniem sensu tego, co od trzech lat robimy dla mieszkańców Miasta. Za każdym sukcesem stoi wielu ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię na rzecz innych. To jest nasz pierwszy wspólny sukces i jestem pewna, że nie ostatni.

Bardzo dziękuję
Agnieszka Begier
Prezes Stowarzyszenia Pozytywny Luboń