Biblioteka Miejska w Luboniu
PON-WT
12.00-19.00
ŚR-PT
8.00-15.00
SOBOTA
8.00-15.00

Relacja z Chopin Last Minute – finałowy koncert IV


Za nami ostatni koncert w ramach Chopin Last Minute, który odbył się we wtorkowy wieczór w Bibliotece Miejskiej w Luboniu. 7 października publiczność oczarował Łukasz Byrdy – jeden z najbardziej utalentowanych pianistów młodego pokolenia, laureat licznych międzynarodowych konkursów i pedagog Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Artysta zaprezentował repertuar, który pozwolił w pełni docenić jego wrażliwość, technikę i pasję – od lirycznego Andante spianato i Wielkiego Poloneza Es-dur, przez pełne emocji Etiudy i Walce, aż po majestatyczny Polonez As-dur, który zakończył wieczór owacją na stojąco.

Publiczność nie miała wątpliwości – był to koncert, który zostanie w pamięci na długo.
Dziękujemy wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas cyklu Chopin Last Minute. To były wyjątkowe chwile z muzyką, emocjami i muzycznym pięknem w najczystszej postaci.