Czy w bajkach wszystko jest takie oczywiste, jak nam się wydaje? Jesteśmy pewni, że bajkę o Czerwonym Kapturku znamy na pamięć. A co, jeśli tym razem mikrofon trafi do Wilka? To świetna okazja, żeby wspólnie z dziećmi spojrzeć na klasyczną bajkę świeżym okiem i porozmawiać o tym, że każda historia ma więcej niż jeden punkt widzenia.
24 marca (wtorek) o 17.00 zapraszamy na spektakl familijny „Czerwony Kapturek, czyli jak trudno być Wilkiem” w wykonaniu teatru „Co w gruszy gra”. To przewrotna i pełna humoru opowieść, w której znaną historię zobaczymy z zupełnie innej strony. Bo może wcale nie tak łatwo być tym „złym”? Może wilk też ma coś do powiedzenia?
Bilety w cenie 20 zł i 15 zł. Zniżka z Kartą Dużej Rodziny.
