Biblioteka Miejska w Luboniu
PON-WT
12.00-19.00
ŚR-PT
8.00-15.00
SOBOTA
8.00-15.00

Przypominamy o przerwach technicznych, podczas których biblioteka jest zamknięta dla czytelników.
W poniedziałki i wtorki od 15.00 do 15.20, w pozostałe dni od 12.00 do 12.20.

Jubileusz Klubu PROMYK


Każde wielkie wydarzenie przynosi ze sobą momenty wzruszenia, refleksji i radości. Celebracja chwili sprawia, że zaczynamy cieszyć się jej ulotnością, dostrzegamy obecność drugiej osoby, a każde wypowiedziane słowo ma pewną wartość. Jednak kiedy za pomocą kilku ulotnych momentów chcemy zwieńczyć ćwierć wieku to przyznać trzeba, że każda minuta wyraża więcej niż jest w stanie przetrwać, bo jak się okazuje minuty mijają, ale ich wartość pozostaje wieczna. Właśnie tak wartościowe momenty wypełniły naszą Galerię 14 listopada podczas jubileuszu Klubu PROMYK.

Mieliśmy przyjemność gościć Panią Burmistrz Małgorzatę Machalską, która na ręce obecnej przewodniczącej, Pani Barbary Dobrowolskiej, wręczyła gratulacje i życzenia na kolejne 25 lat. Każdy z członków Klubu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz różę, ale nie zabrakło też tortu i uroczystego „Sto lat”.

Jubileusz był nie tylko sentymentalną podróżą w czasie do minionych wigilii i karnawałowych pląsów, był przede wszystkim zwieńczeniem pięknych, minionych 25 lat. Organizatorzy docenili zaangażowanie wszystkich członków, którzy od ponad ćwierć wieku realizują niesamowita ideę Klubu, który jak się okazuje jest nie tylko miejscem spotkań emanującym pozytywną aurą, jest także duchowym wsparciem dla wszystkich niezmiennie od 25 lat.